Aktuálně

Nový produkt - posilovací kolečka

Přidáno: 25.7.2014

Posilovací kolečkaPosilovací kolečka jsou ideální cvičební pomůckou pro tzv.CORE trénink, neboli posilování středu těla. Smyslem cvičení CORE je zlepšování celkové kondice a stabilizace těla k posílení hlubokého stabilizačního systému. Posilují se svaly v oblasti hrudní a krční páteře, ramen, paží, svaly pánve a kyčlí. Posilovací kolečka jsou velmi vhodnou pomůckou kterou mohou ocenit i trenéři PILATES - je to velmi vhodná alternativa při tomto tréninku, vřele doporučuji!Domácí fitness zóna

Přidáno: 25.7.2014

Dovolujeme si Vám nabídnout komplexní program pro Váš aktivní odpočinek u Vás doma!

Domácí fitness zóna pod širým nebem i do Vašeho interiéru za jedny pořizovací náklady

Jde o systém funčního tréninku, který lze vnímat jako ideální program pro Váš domácí trénink s nekonečným zásobníkem cviků na jednom stanovišti s pestrým využitím široké škály funkčních cvičebních pomůcek aplikovatelných téměř každému jedinci.Od rekreačního až po vrcholového sportovce, od dětí po aktivní seniory, všichni bez rozdílu věku čí výkonnosti.Novinka v S-Fitness - Port de bras

Přidáno: 25.7.2014

PORT DE BRAS je cvičení které vychází z klasického tance a baletu. Proto si na své přijdou zejména ti, kteří se chtějí příjemně uvolnit, protáhnout se, ale zároveň si i příjemně posílit svaly a navíc při tréninku vypadat elegantně.

Zveme Vás tedy do příjemného a privátního S- Fitness, kde si můžete lekci PORT DE BRAS zacvičit. Na cvičební hodiny je potřeba se objednat u milé trenérky Karoliny Novákové na tel. 731 528 882.

  • pro vaší maximální spokojenost, perfektně zvládnutý trénink za dohledu profesionální trenérky a zaručené soukromí je počet klientů omezen na 6 osob.
  • Cvičební rozvrh: úterý od 19 hod, středa od 10 hod, sobota od 10 hod.
  • Cena jedné lekce je 100 Kč, tedy jeden Karlos