Výživa a regenerace

Naše fitness centrum nabízí nejen cvičební programy, odborné konzultace, a analýzu těla přístrojem BODYSTAT. Zaměřujeme se také na otázku zdravého životního stylu, výživy a regenerace. Nabízíme profesionální masáže - regenerační a sportovní, medové detoxikační a další. Působí preventivně a terapeuticky, napomáhají zlepšovat flexibilitu svalu, rozsahu pohybu, zlepšují cirkulaci a ulevují od bolesti. Poradíme s výživou a zhotovením individuálního vyváženého stravovacího plánu na základě bioimpedanční analýzy těla. Dále pořádáme víkendové a týdenní sportovní pobyty (cykloturistika) v tuzemsku i v zahraničí, aktuální termíny můžete naleznout zde:

 

Kromě stávajících doplňků výživy TIAN SHI -DETOXIKACE-VÝŽIVA-REGENERACE Vám nabízíme tyto novinky v oblati zdravé výživy:

Fitness káva

Zabýváte se fitness, kulturistikou, cvičíte nebo sportujete a pijete přitom kávu? Právě Fitness Káva je tu pro Vás, jako jedinečný výživový doplněk, který Vám pomůže k dosažení Vašich sportovních výsledků aniž by jste se vzdali své vášně posezení u kávy. Fitness Káva je revoluční produkt, který kombinuje chuť luxusní italské kávy v rovnováze s 16 přírodními bylinami. Je to zcela přírodní produkt určený k dobití organismu, dostupná jako výborná pražená mletá i zrnková káva.

S více než 16 nejzdravějších a nejprospěšnějších složek bylin a koření, je Fitness Káva navržena tak, aby Vaše tělo bylo doplněno o silné antioxidanty a živiny. Nemusíte se vzdát svého denního šálku lahodné kávy, aniž by vaše tělo dostalo to, co potřebuje. Fitness Káva totiž obsahuje 3,5x násobek antioxidantů než zelený čaj. Káva přirozeně zrychluje metabolismus, očistí tělo, významně přispívá ke ztráte hmotnosti a je to nejúčinnější přírodní fitness nápoj na trhu!

Podívejte se na nabídku kávy v našem eshopu!

Fitness Barley

Fitness Barley je 100% přírodní organický pražený ječmen italského původu, který obsahuje pouze prémiová organická zrna ječmene a vybrané byliny, které umocňují již tak zdravý prospěšný efekt samotného ječmene. Fitness Barley je vynikajícím zdrojem živin, vitamínů, antioxidantů a minerálních látek, které jsou prospěšné pro celkové zdraví lidského organismu a jeho vitalitu. Obsahuje esenciální aminokyseliny, je bohatý na vlákninu a minerály, obsahuje také kyselinu glutamovou a cenné antioxidanty.

Kromě toho je to bezkofeinový nápoj, vyjímečné lahodné chuti. Je vhodný pro každého se zájmem o zdravý životní styl, zejména pro aktivní lidi, sportovce, osoby dodržujíci dietní režim a diabetiky. Fitness Barley je Vašim partnerem v nastartování zdravého životního stylu a také v boji proti nadváze. Nápoj neobsahuje konzervanty, umělé přísady ani barviva. Mezi jeho nejzákladnější účinky patří: detoxikace těla, výborný zdroj energie, bojuje v těle proti volným radikálům a pomáhá v boji proti nadváze, podporuje metabolismus a imunitní systém a má mnohé další zdraví prospěšné účinky

Multisložkové suplementy

Tyto suplementy - směsi vitamínů, minerálů a aminokyselin - jsou ideálně nakombinované pro každého jednotlivce individuálně na základě krevních vzorků, hmotnosti, věku, pohlaví i na základě sportovní zátěže. Ideální pro vrcholové sportovce, vytížené managery, ale i neprofesionálně zaměřené sportovce. Jsou velmi osvědčené i v případě zranění, lze je individuálně nakombinovat před a po operacích pro rychlou regeneraci a navrácení Vaší kondice!

Prohlédněte si nabídku suplementů včetně složení